1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Критики за администрацијата

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од lady_blue, 10 август 2012.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Едно разјаснување до тебе и до сите други што го пишуваат истово. Казнени не се делат од чиста мира, секогаш има причина зошто ти доделиле казнени. Дури и кога мислиш и пријавуваш дека некој модератор те ,,мрзи,, тогаш може ние ко администрација да се консултираме и да видиме кај кој е вината. Нема потреба од дополнителни дискусии, не се доделени казнените за џабе.
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 2. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Разјаснета е работата од многу одамна, нема потреба да се пофторуваме...Барав Егзи да ми објасни каде имаше навреда во моето мислење..ама нема објаснување оти нема ни навреда.
  Нема потреба да ми разглабаш ти кога требаше он таа работа да ми ја објасни т.с. дали казнениот не ми е за џабе.
  Незнам зошто ме иритираат казнени назаслужено кога добивам:mad:
   
 3. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Морам да упатам една огромна критика до @Saladin, за неговото неподржано и неправилно, необјасниво затварање на темата колку заработува форумот и неговите вработени, модер.админи итд(n)

  Незнам која е поентата да се стави клуч на една тема, особено во ваква состојба на која и се наоѓа форумов, ајде, не е моја работа..но. не гледам никаква педагошка или културна или незнам каква мерка за оваа постапка..не гледам дека темата го загрозуваше форумот и мислењата на членовите или па на некој друг.:mad:

  Ти, г-дин @Saladin можеше убаво и културно да ни одговориш на поставеното прашање, оти како што јас незнам како функционира оваа работа, така и некој друг незнае и сака да дознае..па нели платите се јавна тајна.(envy)

  Поздрав голем АМА не Ве бива, навистина не ве бива да ве држи некој тука за да го опустошувате форумов...а само колку глупи теми имало, тек сега видов откако Инчуленце почна на сите да одговара.
   
  На Falanga и Prashina им се допаѓа ова.
 4. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Никој не заработува од форумот а и да заработува има место каде некој да дава исповед за профит и лични добивки и да полага сметки. Темата заслужено си е под клуч и готово со тоа прашање.
  Ако не го бива форумот напушти и не галами.
   
  На Electra, ipopovski, Saladin и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Јел да, Дива Орхидеја?
  Очајниот подол обид да ја ставиш топката во свој терен и после да дриблаш (спинуваш) нема да ти успее понатаму.
  Темата од старт беше со обид за да симнеш некој на ниско ниво, за да подоцна се „пожалиш“ од „лошиот“ третман. Можеш кога сакаш да си заминеш, тоа е твој личен избор, кога веќе се жалиш дека е толку лошо тука. Но ваквите ниски удари веќе нема да се толерираат.
   
  На Electra и violetmoon им се допаѓа ова.
 6. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Престани да халуцинираш жити бога, какви спинови, какви курци палци, какво спуштање на некој на ниско ниво, какви удари..абе ти навистина си во некој фантастичен филм..дај не се забегувај со моабети и твои некои бош размислувања за мене..Полесно ќе беше да се одговореше на прашањето убаво и културно, отколку што се отепа од јадење бурек .....од каде ти само идеја дека сакам да се жалам на некој лош третман..аман бе, ти скренат ли си од умот..јас си бирам третмани каде сакам, кога сакам и што сакам ке правам, ако ми се пцуе и ќе опцујам ..ете како сега..иди у три лепе пизде материне..незнам што зимаш за халуцинирање.

  па уште ми се обраќа со ЈЕЛ ДА,...абе иди бегај:zelen
   
 7. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Сеа ќе му намалиме од плата пошто затворил тема неоправдано :patos
   
  На Electra, escape, violetmoon и уште 2 други им се допаѓа ова.
 8. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Ајдеееееееееее, и ти ли бе ПОПовски се забега..ауууууууууууууу, се мрдна од смеење..бре.

  Немој да му намалиш од плата, отказ да му дадеш, откааааааааааааЗ:patos(ај да видам и јас како е да се клештиш како зелен):zelen
   
 9. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Ние сме стандард забегани сите. Ти дека си саглам штрчиш.
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 10. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Мопжно е дека си во право...ајде поздрав, доста забава, да поработам нешто.
   

Сподели: