1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Критики за администрацијата

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од lady_blue, 10 август 2012.

1. Makedonec

Makedonec Модератор
    Член на администрација

Зачленет на:
    15 јуни 2014
    Мислења:
    1,466
    Допаѓања:
    1,185
    Едно разјаснување до тебе и до сите други што го пишуваат истово. Казнени не се делат од чиста мира, секогаш има причина зошто ти доделиле казнени. Дури и кога мислиш и пријавуваш дека некој модератор те ,,мрзи,, тогаш може ние ко администрација да се консултираме и да видиме кај кој е вината. Нема потреба од дополнителни дискусии, не се доделени казнените за џабе.

На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
  2. misti.diva orhideja

misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

Зачленет на:
    10 јануари 2017
    Мислења:
    262
    Допаѓања:
    195
    Разјаснета е работата од многу одамна, нема потреба да се пофторуваме...Барав Егзи да ми објасни каде имаше навреда во моето мислење..ама нема објаснување оти нема ни навреда.
    Нема потреба да ми разглабаш ти кога требаше он таа работа да ми ја објасни т.с. дали казнениот не ми е за џабе.
    Незнам зошто ме иритираат казнени назаслужено кога добивам:mad:

3. misti.diva orhideja

Зачленет на:
    10 јануари 2017
    Мислења:
    262
    Допаѓања:
    195
    Морам да упатам една огромна критика до @Saladin, за неговото неподржано и неправилно, необјасниво затварање на темата колку заработува форумот и неговите вработени, модер.админи итд(n)

Незнам која е поентата да се стави клуч на една тема, особено во ваква состојба на која и се наоѓа форумов, ајде, не е моја работа..но. не гледам никаква педагошка или културна или незнам каква мерка за оваа постапка..не гледам дека темата го загрозуваше форумот и мислењата на членовите или па на некој друг.:mad:

Ти, г-дин @Saladin можеше убаво и културно да ни одговориш на поставеното прашање, оти како што јас незнам како функционира оваа работа, така и некој друг незнае и сака да дознае..па нели платите се јавна тајна.(envy)

Поздрав голем АМА не Ве бива, навистина не ве бива да ве држи некој тука за да го опустошувате форумов...а само колку глупи теми имало, тек сега видов откако Инчуленце почна на сите да одговара.

На Falanga и Prashina им се допаѓа ова.
  4. existence

existence Boolean
    Член на администрација Админ

Зачленет на:
    3 март 2012
    Мислења:
    7,391
    Допаѓања:
    9,099
    Никој не заработува од форумот а и да заработува има место каде некој да дава исповед за профит и лични добивки и да полага сметки. Темата заслужено си е под клуч и готово со тоа прашање.
    Ако не го бива форумот напушти и не галами.

На Electra, ipopovski, Saladin и уште 2 други им се допаѓа ова.
  5. Saladin

Saladin Unbaised
    Член на администрација

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    5,993
    Допаѓања:
    9,620
    Јел да, Дива Орхидеја?
    Очајниот подол обид да ја ставиш топката во свој терен и после да дриблаш (спинуваш) нема да ти успее понатаму.
    Темата од старт беше со обид за да симнеш некој на ниско ниво, за да подоцна се „пожалиш“ од „лошиот“ третман. Можеш кога сакаш да си заминеш, тоа е твој личен избор, кога веќе се жалиш дека е толку лошо тука. Но ваквите ниски удари веќе нема да се толерираат.

На Electra и violetmoon им се допаѓа ова.
  6. misti.diva orhideja

Зачленет на:
    10 јануари 2017
    Мислења:
    262
    Допаѓања:
    195
    Престани да халуцинираш жити бога, какви спинови, какви курци палци, какво спуштање на некој на ниско ниво, какви удари..абе ти навистина си во некој фантастичен филм..дај не се забегувај со моабети и твои некои бош размислувања за мене..Полесно ќе беше да се одговореше на прашањето убаво и културно, отколку што се отепа од јадење бурек .....од каде ти само идеја дека сакам да се жалам на некој лош третман..аман бе, ти скренат ли си од умот..јас си бирам третмани каде сакам, кога сакам и што сакам ке правам, ако ми се пцуе и ќе опцујам ..ете како сега..иди у три лепе пизде материне..незнам што зимаш за халуцинирање.

па уште ми се обраќа со ЈЕЛ ДА,...абе иди бегај:zelen

7. ipopovski

ipopovski Админ
    Член на администрација

Зачленет на:
    30 септември 2011
    Мислења:
    1,739
    Допаѓања:
    2,349
    Сеа ќе му намалиме од плата пошто затворил тема неоправдано :patos

На Electra, escape, violetmoon и уште 2 други им се допаѓа ова.
  8. misti.diva orhideja

Зачленет на:
    10 јануари 2017
    Мислења:
    262
    Допаѓања:
    195
    Ајдеееееееееее, и ти ли бе ПОПовски се забега..ауууууууууууууу, се мрдна од смеење..бре.

Немој да му намалиш од плата, отказ да му дадеш, откааааааааааааЗ:patos(ај да видам и јас како е да се клештиш како зелен):zelen

9. ipopovski

ipopovski Админ
    Член на администрација

Зачленет на:
    30 септември 2011
    Мислења:
    1,739
    Допаѓања:
    2,349
    Ние сме стандард забегани сите. Ти дека си саглам штрчиш.

На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
  10. misti.diva orhideja

Зачленет на:
    10 јануари 2017
    Мислења:
    262
    Допаѓања:
    195
    Мопжно е дека си во право...ајде поздрав, доста забава, да поработам нешто.

Сподели: