Критики за администрацијата

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
31
Скопје
Така сакам. Не можеш да бидеш модератор бидејќи немаш факултет завршено. Правен. :)

Али затоа имам неколку год Психологија, уште неколку и ќе ми тропнеш на врата, за да ти ги излечам испадите :D (Некогаш!) .:svirka
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
Али затоа имам неколку год Психологија, уште неколку и ќе ми тропнеш на врата, за да ти ги излечам испадите :D (Некогаш!) .:svirka
По ова прашање најдобо би било да не прифаќаш мислења од некој што не е админ или член на модераторскиот тим :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ѕид на плачот

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Ако сум во право за нешто не значи дека треба да ми се бришат мислењата и да не ми даваш право да коментирам во темата.
Голем минус за @existence
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kisserboy

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
@existence абе чоек, ме отепа со опомени..кого навредив, кај прочита навреда....ауууууууууууууууууууууууууу..ај дај си оставка, жити бога:mad:
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Аман со таа оставка. Ако имаш конструктивна критика пиши си. Критика дека сум ти дал поени кога навредуваш некого не е баш критика а уште помалку причина да отстапам јас.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Аман со таа оставка. Ако имаш конструктивна критика пиши си. Критика дека сум ти дал поени кога навредуваш некого не е баш критика а уште помалку причина да отстапам јас.
Убаво би било кога ќе критикуваш некого, тоа да биде реално и кон сите да бидеш рамноправен.
Знаеш ли само колку пропусти имаш направено кај поедини членови, се гледа пристрасноста твоја, никој не пасе трева....ај, баш ме боли, но каде што нема место за критика а ти ми ја упатуваш(можеше да префрлиш во чет муабети) е богме ми идеш на нерва и ке те критикувам и јас.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Ти критикувај слободно тоа што е за критика само што моментално ни ти не знаеш што сакаш да критикуваш ама битно да се пројаде некоја бабура.
Кога ќе имаш нешто повеќе од Аман ми изнастававте поени, оставка, пиши па веројатно ќе ти одговорам.
До тогаш имаш куп теми, слободно пишувај си.
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Ти критикувај слободно тоа што е за критика само што моментално ни ти не знаеш што сакаш да критикуваш ама битно да се пројаде некоја бабура.
Кога ќе имаш нешто повеќе од Аман ми изнастававте поени, оставка, пиши па веројатно ќе ти одговорам.
До тогаш имаш куп теми, слободно пишувај си.
Јас точно знам кого критикувам и зошто критикувам и на место ми беше критиката упатена кон тебе.
Бабури јадам ама само полнети со месо и ориз.
Објасни ми те молам и така не си зафатен со нешто озбилно, каде прочита навреда и инсистирам да ми објасниш...можеби ќе се оправам ако ми укажеш на грешката.