Критики за администрацијата

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Јас точно знам кого критикувам и зошто критикувам и на место ми беше критиката упатена кон тебе.
Бабури јадам ама само полнети со месо и ориз.
Објасни ми те молам и така не си зафатен со нешто озбилно, каде прочита навреда и инсистирам да ми објасниш...можеби ќе се оправам ако ми укажеш на грешката.
Едно разјаснување до тебе и до сите други што го пишуваат истово. Казнени не се делат од чиста мира, секогаш има причина зошто ти доделиле казнени. Дури и кога мислиш и пријавуваш дека некој модератор те ,,мрзи,, тогаш може ние ко администрација да се консултираме и да видиме кај кој е вината. Нема потреба од дополнителни дискусии, не се доделени казнените за џабе.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Едно разјаснување до тебе и до сите други што го пишуваат истово. Казнени не се делат од чиста мира, секогаш има причина зошто ти доделиле казнени. Дури и кога мислиш и пријавуваш дека некој модератор те ,,мрзи,, тогаш може ние ко администрација да се консултираме и да видиме кај кој е вината. Нема потреба од дополнителни дискусии, не се доделени казнените за џабе.
Разјаснета е работата од многу одамна, нема потреба да се пофторуваме...Барав Егзи да ми објасни каде имаше навреда во моето мислење..ама нема објаснување оти нема ни навреда.
Нема потреба да ми разглабаш ти кога требаше он таа работа да ми ја објасни т.с. дали казнениот не ми е за џабе.
Незнам зошто ме иритираат казнени назаслужено кога добивам:mad:
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Морам да упатам една огромна критика до @Saladin, за неговото неподржано и неправилно, необјасниво затварање на темата колку заработува форумот и неговите вработени, модер.админи итд(n)

Незнам која е поентата да се стави клуч на една тема, особено во ваква состојба на која и се наоѓа форумов, ајде, не е моја работа..но. не гледам никаква педагошка или културна или незнам каква мерка за оваа постапка..не гледам дека темата го загрозуваше форумот и мислењата на членовите или па на некој друг.:mad:

Ти, г-дин @Saladin можеше убаво и културно да ни одговориш на поставеното прашање, оти како што јас незнам како функционира оваа работа, така и некој друг незнае и сака да дознае..па нели платите се јавна тајна.(envy)

Поздрав голем АМА не Ве бива, навистина не ве бива да ве држи некој тука за да го опустошувате форумов...а само колку глупи теми имало, тек сега видов откако Инчуленце почна на сите да одговара.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Falanga and Prashina

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Никој не заработува од форумот а и да заработува има место каде некој да дава исповед за профит и лични добивки и да полага сметки. Темата заслужено си е под клуч и готово со тоа прашање.
Ако не го бива форумот напушти и не галами.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Морам да упатам една огромна критика до @Saladin, за неговото неподржано и неправилно, необјасниво затварање на темата колку заработува форумот и неговите вработени, модер.админи итд(n)

Незнам која е поентата да се стави клуч на една тема, особено во ваква состојба на која и се наоѓа форумов, ајде, не е моја работа..но. не гледам никаква педагошка или културна или незнам каква мерка за оваа постапка..не гледам дека темата го загрозуваше форумот и мислењата на членовите или па на некој друг.:mad:

Ти, г-дин @Saladin можеше убаво и културно да ни одговориш на поставеното прашање, оти како што јас незнам како функционира оваа работа, така и некој друг незнае и сака да дознае..па нели платите се јавна тајна.(envy)

Поздрав голем АМА не Ве бива, навистина не ве бива да ве држи некој тука за да го опустошувате форумов...а само колку глупи теми имало, тек сега видов откако Инчуленце почна на сите да одговара.
Јел да, Дива Орхидеја?
Очајниот подол обид да ја ставиш топката во свој терен и после да дриблаш (спинуваш) нема да ти успее понатаму.
Темата од старт беше со обид за да симнеш некој на ниско ниво, за да подоцна се „пожалиш“ од „лошиот“ третман. Можеш кога сакаш да си заминеш, тоа е твој личен избор, кога веќе се жалиш дека е толку лошо тука. Но ваквите ниски удари веќе нема да се толерираат.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra and violetmoon

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Јел да, Дива Орхидеја?
Очајниот подол обид да ја ставиш топката во свој терен и после да дриблаш (спинуваш) нема да ти успее понатаму.
Темата од старт беше со обид за да симнеш некој на ниско ниво, за да подоцна се „пожалиш“ од „лошиот“ третман. Можеш кога сакаш да си заминеш, тоа е твој личен избор, кога веќе се жалиш дека е толку лошо тука. Но ваквите ниски удари веќе нема да се толерираат.
Престани да халуцинираш жити бога, какви спинови, какви курци палци, какво спуштање на некој на ниско ниво, какви удари..абе ти навистина си во некој фантастичен филм..дај не се забегувај со моабети и твои некои бош размислувања за мене..Полесно ќе беше да се одговореше на прашањето убаво и културно, отколку што се отепа од јадење бурек .....од каде ти само идеја дека сакам да се жалам на некој лош третман..аман бе, ти скренат ли си од умот..јас си бирам третмани каде сакам, кога сакам и што сакам ке правам, ако ми се пцуе и ќе опцујам ..ете како сега..иди у три лепе пизде материне..незнам што зимаш за халуцинирање.

па уште ми се обраќа со ЈЕЛ ДА,...абе иди бегај:zelen
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Сеа ќе му намалиме од плата пошто затворил тема неоправдано :rofl
Ајдеееееееееее, и ти ли бе ПОПовски се забега..ауууууууууууууу, се мрдна од смеење..бре.

Немој да му намалиш од плата, отказ да му дадеш, откааааааааааааЗ:rofl(ај да видам и јас како е да се клештиш како зелен):zelen