1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Колку години - толку посетени земји. Како стоите?

Дискусија во форумот 'Патување' започната од Proton, 12 февруари 2012.

 1. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Подели со 20 и ќе добиеш една посета на држава, Грција.
   
 2. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Никогаш не сум бил `у Грчка`. Дали тоа ме прави патријот?
  [​IMG]
   
 3. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,275
  Допаѓања:
  1,896
  Најголем. И тоа со големо П.
   
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  93
  1. Србија
  2. Бугарија
  3. Грција
  4. Албанија
  5. Црна гора
  6. Хрватска
  7. Словенија
  8. Италија
  9. Франција
  10. Шпанија
  11. Португалија
  12. Белгија
  13. Холандија
  14. Германија
  15. Австрија
  16. Шведска
  17. Босна и херцеговина
  18. Малта
  19. Романија
  20. Унгарија
  21. Полска
  22. Чешка
  23. Словачка
  25. Русија
  26. Белорусија
  27. Украина
  Дури и повеќе:rofl
  Само никако да излезам од европа:(
   
 5. Laila

  Laila Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 јуни 2019
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  24
  1. Грција
  2. Албанија
  3. Бугарија
  4. Србија
  5. Хрватска
  6. Словенија
  7. Германија
  8. Италија
  9. Швајцарија
  10. Франција
  11. Австрија
  12. Чешка
  13. Унгарија

  Уште ми фалат.
   

Сподели: