Кои се најдобри години?

  • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Laila

Полноправен Член
18 јуни 2019
30
24
8
Не постојат најдобри години. Се додека срцето чука, додека дишам значи дека постојам и можам да реализирам се што ќе ми падне на памет. Нормално во согласност со потребите и можностите.