1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кога бев мал/мала...

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Hip.Hop_MKD, 19 април 2012.

 1. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  наместо мама и тато викав мајка ти и татко ти(за своите родители) (facepalm) јбг дете :D
   
 2. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Кога бев мала, паднав на глава и сега кога мижам не гледам :giggle
   
 3. monika88

  monika88 Истакнат Член

  Зачленет на:
  1 април 2013
  Мислења:
  454
  Допаѓања:
  645
  многу често му пеев песничка на татко ми за роденден и еднаш вакава глупост лупнав
  -денес на тато му е роденден и полни 9 години (сите се смеат и ме поправаат дека 29,а не 9)
  и јас продолжувам полни 29 години,и во таа чест јас ќе му испеам една песничка,како се вика
  тато вози џип,на кривина вика тит тиииииииииииит
  хахахахахаххахахахаххахаха сите се изнасмеале,мислам ептен сум се потрудила за песничкава и сум ги утнала годините ама нема врска битно сите се изнасмеале слатко,и до ден денес ја паметат оваа глупост од мене:patos
   
  На Aquarius му/ѝ се допаѓа ова.
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  Ко мала сум била доста инаетливо дете ама и мирно. :) Многу сум сакала да ме држат во раце и од сите сум плачела. Иначе се имам измочано еднаш во релна, еднаш во када, сакав и на тераса ама ништо мајка ми ме сопрела. :) Се имам утепано од фрижидерот пошто брат ми ме лажеше дека можам да летам, насекаде се качував немаше мебел кај што се немав качено и обожавав да се кријам, еднаш така им се сокрив додека бевме на гости, абе цел стан го пребараа не дека беше многу голем станот еднособен, а пошто ја бев ситно, мало, неприметливо сум се пикнала во едно ќоше и си се смеев, а овие паметот не знаеа кај им е, a кога се појавив додека не си тргнавме мајка ми од рака не ме пушташе ко кученце некое. :( :D
   
  На Aquarius му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Сум се мочал од тараса :rofl
  Сакав да бидам полицаец
  Кога возев точаче мало се замислував дека сум таксист и ако некој сакаше да го превозам требаше да плати пари (лисја од дрво :D ) xD
  Секој втор ден немав колена хахахахаха :D
  Правев торта од песок
  Крадев цреши во маало
  Ех времиња :D
   
  На BioTrpe и Outrider им се допаѓа ова.
 6. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Кога бев мала само со машки се дружев, еднаш ме немаше дома цел ден и мајка ми се јави во полиција а ја и другарка ми се шетавме и цела бев во тетоважи,цела бев во модрици,бев несмасна
   

Сподели: