1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кога бев мал/мала...

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Hip.Hop_MKD, 19 април 2012.

 1. Primrose

  Primrose Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  680
  Допаѓања:
  1,288
  Бев срамежлива, повлечена и често исмејувана. :sram
   
  На 048 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  омилени слатки ми беа грклани, индијанки и еклери
   
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Кога бев мал бев... што знам, веројатно мал :D Клише е да кажувам.
   
 4. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  За куче сум викала туче ..сум била и немирна љубопитна.. ми текнува на една случка имав 4 години кога истурив врз мене жешка вода сакав да видам што има во садот ама беше на малце на повисоко место ставено и така од љубопитност гледајќи ми се лизна од раце и се попарив на гради после се шетав низ болница со мајка ми а најтргично е тоа што се случи еден ден пред мојот роденден :(
   
 5. LazyMonday

  LazyMonday Нов член

  Зачленет на:
  30 мај 2012
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  17
  Како мала,стално си правев јадења од кал и листови во дворот :D
  Добро е што не ги јадев кога ќе беа готови! :giggle
   
  На Јована му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mystique

  Mystique Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,411
  Кој бев мала бев безгрижна:) Поголем дел од денот учев како се паѓа најбезболно затоа што стапалчињата ми беа како крофничиња, заоблени па тешко ми беше рамнотежа да држим. Кој бев мала бев докторка , имав една кукла бебе на која у текот на денот и давав терапија од пеницилин инекција и ја пунев со вода, се додека еден ден не направив мала поплава кој почна куклата да се цеди од сите страни... тогаш мајка ми ми објаснуваше као куклата не е жива нешо бла бла...ми го скрши филмот... :(
   
 7. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  коа сум била мала ич не сум сакала да одам во градинка или забаваче ват евер...и се сеќаам мајка ми секое сабајле ќе ме однесеше и ќе ме оставеше, пошто немаше кој да ме чува, и нон стоп бев плачливо дете шо нејќе у градинка...

  и еден ден мајка ми ќе ме подлажува со фломастери и боенки од турција што ги купил татко ми и ја среќна весела и ме убедуе како било убаво тамусо децата бла бла :)
  и сите ќе легнеа да спијат ја се преправав, и успеав тогаш да им киднам на учителките :) и тоа беше последниот ден, таму не ме однесоа повеќе :showoff
  на мали години сум почнала да бегам од школо хахах
   
  На The Tramp и Lady* им се допаѓа ова.
 8. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Koga bev mala ma ich tiiiiit ne mi chuel za nishtooo ;) fudbalot pod ruka i nemam muka :zelen ne se zamarash so nishto beee braaat nit stresovi, ljubovni problemi, pa na rabota shefot vakov bil onakov bil, pa denes nejke da me ebe (bil veke so nekoja) ama ako mene pa utre ke me boli glava, pa dvolicni bile lugevo, pa ogovarale, pa od korist, zlobni bile, kur se trese... (coveceto blabla) :zelen
   
 9. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Обожавав да цртам по ѕидовите :D
   
  На Давор му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Christijan

  Christijan Нов член

  Зачленет на:
  7 јануари 2013
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Хаахахах! :rofl Кога бев помал, многу сакав да одам на продавница и да трошам пари :giggle.. Кога бев околу 3-4 годинии
  мојот братучед цело време ми велеше ако си си соблечеш гаќите на сред двор ќе ти дадам 20 денари.. :cool:fuck yeah ..
  Јас тогаш го слушав братучед ми и правев се што ќе ми кажеше за 20 Денари :showoff..Исто така и многу сакав да се пикам во фрижидерот и да мочкам во кадата :rofl Исто така многу сакав и да го нервирам татко ми :gjavol  ________________________________________________________________________

  Superman or Batman? - No thanks, I prefer to be a
  little devil.
   

Сподели: