Кафе-бар ЦрноБело | Црнобело Форум

Кафе-бар ЦрноБело

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
  • Ми се допаѓа
Реакции: misti.diva orhideja

Tantara

Староседелец
31 октомври 2013
456
693
1,103
Одамна не сум пиела кафе со вас :)
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
сама ќе си пијам кафе:kafe
Штета, во некои добри времиња, кога влегов како прваче во овој форумски кафе бар, имаше многу интересни фаци со кои мерак беше и вода да се напиеш...еех, живот...
Ајде наздравје кафе, бујрум ако некој сака да ме дружи.. :kafe
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,794
1,153
26
Битола
сама ќе си пијам кафе:kafe
Штета, во некои добри времиња, кога влегов како прваче во овој форумски кафе бар, имаше многу интересни фаци со кои мерак беше и вода да се напиеш...еех, живот...
Ајде наздравје кафе, бујрум ако некој сака да ме дружи.. :kafe
Ајде јас те частам утре, бива ли ? :D :D