Кафе-бар ЦрноБело | Црнобело Форум

Кафе-бар ЦрноБело

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Дискотека имаме ама немаме кафич за кафе да си пиеме денски...
па може и да ручаме овде....
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Ајде да пиеме кафенце...Кој ке ми прави друштво на мојава маса?...Иначе за мене Швепс и Ладно макијато :gladen
маче шо си вака сама : ) или на куманофски кажано што к*р седиш сама хахахаха :D
може да седну ? ке си ќуту да не ти сметам : )
....здрао за мене еспресо, кратко !!! за њума још едн шфепс, ја ке часту, бутна ву се на астал : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: N|ghtmare_f and Bum-Bum

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
маче шо си вака сама : ) или на куманофски кажано што к*р седиш сама хахахаха :D
може да седну ? ке си ќуту да не ти сметам : )
....здрао за мене еспресо, кратко !!! за њума још едн шфепс, ја ке часту, бутна ву се на астал : )
Хахаха....Бре кумановац ал си кулураанн :D Ми сама...никој не ме дружии :(
Не ми сметаш како такој...Слободно седни си исто ко во Интермецо да си :D Збори си...Аран ли си? Девојка како ти е?
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
екстра е, како може да биде..... ти како си ? интермецо ? pff не иду там, мноо ми е тексас палтиче vs. гел фризура : )
убава ти тфоја коса, природна ли ти е ? шфепс си рокаш а ? ако ако, ја не сам по сокче, кафенце само, еве готоф сам ја, само две глт'чиња пију ја, кратко.... да ме рокне, тебе слабо те рока ладно макијато а ? : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Јас...пуу Одлично...Хахахах...оти бе...мене ми е баш кул...Не е лошо :p Ти каде идеш?
Да да природнаа....Хахахах....Ми пијам мора да пијам да се освежем...да не заспијам :p Амаа си брззз....ама нешто нема келер да ни донесе...Ако ке си седиме сами...па уште малце и сами ке си се послуужиме :D
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
фала на друштфо, морам да иду, ене га келнер, ја ке му плату, не ти га тражу број, ке се видимо па : ) чао....а име не ми га кажа, а да не е битно, битно дружисмо се, папа : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum