Кафе-бар ЦрноБело | Црнобело Форум

Кафе-бар ЦрноБело

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,513
1,183
Big Sur
За мене капучино со шлаг од Ајриш Паб, ама овој локалниов. Шлагот им е перверзија невидена. :kafe
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Iris* and -alf-

Iris*

Староседелец
30 јануари 2014
842
1,432
1,103
Пред 13-14 години работев во ресторан, користевме шлаг во прав, во пакувања од кило, сами го правевме. Подобар шлаг од тогаш немам пробано. Некогаш ми беше замена и за ручек.... шлаг со мелени ореви :gladen
Овие во спрејови готовите везе немаат
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Achernar and Electra