Како се чувствувате денес?

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,063
1,133
Наспана, одморена, расположена, исполнета...
подготвена за она што денеска конечно треба да се случи... и едвај чекам:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
641
93
Осамена сум и тажна. Се нервирам за работи на кои другите требало порано да мислат.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Martin_MKD