Како се чувствувате денес?

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,448
3,794
1,153
25
Битола
Малце тажно. Сите што беа минатата година со мене во Америка и отидоа е ова лето, во моментов се кои на Бахамите, кои во Сан Франциско, кои во Лос Анџелес... За мене помина возот и никогаш во животот нема да ги посетам тие места. Oh well, it is what it is.
сварно ептен е досадно без ниф..најмн братми ми фали..:( ;(
 
  • Like
Реакции: JaMi

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
жестоко : ) hh
ке си ги средују аљишта ск, тоес ке ги здиплују ово оно, значи днска се осеќам и вредно (мада сфак дн сам вредан на работу)
: )
 
  • Like
Реакции: JaMi

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,063
1,133
Исполнето :)
Како поинаку би се чуствувала на ваков прекрасен сончев ден?
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Среќно, радосно, исполнето, денот беше прекрасен :)
Се радувавме на 10 место како да сме освоиле прво :biggrin