Како се чувствувате денес?

Avona Vi

Истакнат Член
15 февруари 2012
493
630
93
Не знам.. недефинирано... од една страна ептен убаво, ама и лошо у исто време ..
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Малце тажно. Сите што беа минатата година со мене во Америка и отидоа е ова лето, во моментов се кои на Бахамите, кои во Сан Франциско, кои во Лос Анџелес... За мене помина возот и никогаш во животот нема да ги посетам тие места. Oh well, it is what it is.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Martin_MKD and jovanKH2O