1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
ThyInfernium
Последна активност:
26 октомври 2012 во 09:57
Зачленет на:
29 август 2012
Мислења:
43
Допаѓања:
44
Поени од трофеи:
18

Ги следи 3

Следачи 2

Пол:
Машки
Роденден:
21 август 1988 (Возраст: 31)

Сподели:

ThyInfernium

Полноправен Член, Машки, 31

We wonder our thoughts into the very depths of our imagination, where we seek the nonexistent amount of nothingness... 9 септември 2012

ThyInfernium последен пат беше виден/а како:
26 октомври 2012