Како изгледа вашето куќиште?

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,239
1,758
113
Малку таму, малку овде...
лаптопови?! :giggle или лаптопи? ;) Извини, ништо лично, само ми текна на една реклама за лаптопи и типот упорно викаше лаптопови и со брат ми секогаш кога ќе ја гледавме се смеевме ко неарни :D
Топови или не топови, исто се фаќа. Не можеш да ги искористиш како топ, во секој случај.:D
Eве го мојот, ист ваков е.
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Очигледно Делукс е најпозната марка во Македонија. :rofl И моето е Делукс, само слика не можев да најдам. :)
 

dejan_str

Полноправен Член
22 јануари 2013
35
14
8
37

Ај добре дојдев ,поздрав до Ace rot и да се пофалам со моето куќиште :D