1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
dejan_str
Последна активност:
4 март 2013 во 14:05
Зачленет на:
22 јануари 2013
Мислења:
35
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
8
Пол:
Машки
Роденден:
5 март 1983 (Возраст: 36)

Сподели:

dejan_str

Полноправен Член, Машки, 36

dejan_str последен пат беше виден/а како:
4 март 2013