Како изгледа вашето куќиште? | Црнобело Форум

Како изгледа вашето куќиште?

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
Во темава поставувате слики од вашето куќиште ..
Пример моет оизгледа вакаСи возам АУДИ јас и ич не се замарам ...
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Абе струја ќе те отепа фрик еден, после заедно со куќиштето ќе се ладите.

Он топик слично на твоето @Jackal- delux иста боја.
Немај гајле, пред напајање е 220 волта, после напајање максималан напон е 24в :)
А не може да те утепа ако имаш куќиште од плек? Дај боже да ти се поебе заземјување, а да немаш фид склопку дома :p
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
А и што користиме лаптопови што да постираме?:)
лаптопови?! :giggle или лаптопи? ;) Извини, ништо лично, само ми текна на една реклама за лаптопи и типот упорно викаше лаптопови и со брат ми секогаш кога ќе ја гледавме се смеевме ко неарни :D