Каков стил на облекување сакате? (фотографии)

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,477
5,078
1,153
Wind Of Change
САмо тука ташната би ја остранила бидејќи не сум љубителка на ташните барем не олку голема...
 
  • Like
Реакции: MoonFairy