1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каков стил на облекување сакате? (фотографии)

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од Smiley_1996, 2 април 2012.

 1. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
 2. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
 3. ScorpioNka

  ScorpioNka Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 март 2016
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  40
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Xenia му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Xenia

  Xenia Староседелец

  Зачленет на:
  4 април 2016
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  85
 5. Xenia

  Xenia Староседелец

  Зачленет на:
  4 април 2016
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  85
 6. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
  8ed0608e6f1f0f3058990c693e0d5151.jpg
   
  На Luckky и BioTrpe им се допаѓа ова.
 7. BioTrpe

  BioTrpe Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 октомври 2015
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  173
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Big Berta и malo им се допаѓа ова.
 8. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
  My favourite, boho style (inlove)

  boho-style-clothing-1-3.jpg boho-chic-2.jpg 11.jpg 20-ways-to-wear-boho-style-jewelry-layering-different-boho-necklaces.jpg
   

Сподели: