1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каков парфем користите?

Дискусија во форумот 'Тело' започната од Дејмон, 19 февруари 2012.

 1. Lovely*-*

  Lovely*-* Староседелец

  Зачленет на:
  27 мај 2012
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  164
  [​IMG]


  [​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG]

  имам голема колекција на парфеми
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. CresChelsea

  CresChelsea Староседелец

  Зачленет на:
  27 јули 2013
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  8
  [​IMG]

  Добро машко парфемче го препорачувам.
   
  На street_chic му/ѝ се допаѓа ова.
 3. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  И во Франција ако не си се почастам парфем нема каде :zelen
  [​IMG]
  следен на ред, Гучи најновиот :biggrin
   
 4. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  [​IMG]
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lovely*-*

  Lovely*-* Староседелец

  Зачленет на:
  27 мај 2012
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  164
  Ааа многу е убав овај The one... (sun)
   
  На JaMi и Prashina им се допаѓа ова.
 6. Lovely*-*

  Lovely*-* Староседелец

  Зачленет на:
  27 мај 2012
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  164
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  Овие 3 парфеми требаат да ми стигнаат за 4 дена од Амерка.... Одвај ги чекамм :igra
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 7. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  даа прекрасен еее (inlove)
   
 8. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  310820137559.jpg
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
 10. Smiley_1996

  Smiley_1996 Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  344
  Допаѓања:
  802

Сподели: