Каква пакост (штета) би му направиле на членот над вас?

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
шо збориш у множински родови бе, ја не се групирам јас сум сам неам групи освен некоја групичка со некои форумџики тука шо се групираме у групњаци. Што си ти пакост-жена еј одма да се караш ццц абе би те затворил у подрум сеа 3 недели и тоа само туршија да јадеш :giggle
абе за тбе убаво си нагласив дека е по редо како што си бара темата :eek :D
би ти напакостила да те вратам во прво оделение да научиш се да читаш со ред :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lady*

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
абе за тбе убаво си нагласив дека е по редо како што си бара темата :eek :D
би ти напакостила да те вратам во прво оделение да научиш се да читаш со ред :sreken
аха аха не се вади сеа пак ќе те пикнам у подрум :giggle у прво одделение викаш епа и ја тебе ке ти напакостам у прво одделение и за домашно у тетратка сто пати да напишеш „Гонзе е екстра и многу го сакам“
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
ке ти напакостам со тоа што ке ти дадам на увид да си видиш дали се вадам
аха аха не се вади сеа пак ќе те пикнам у подрум :giggle у прво одделение викаш епа и ја тебе ке ти напакостам у прво одделение и за домашно у тетратка сто пати да напишеш „Гонзе е екстра и многу го сакам“
Dr.Gonzo ме превари тигрицата
би излегла од подрумот,оти сум многу вешта,и со мотив да ти напакостам тебе оти си над мене,нели така оди темата а и на сите оние кои сакаа да врегаат групирани мегу себе,одредени членови,да не речам сите....а кога некој ке проба да ве сузбие се осекате малку поинаку....ама не верувам дека ке се осети пакоста,оти не е со иста мера,а и неможам јас со толкава :)
 

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
ке ти напакостам со тоа што ке ти дадам на увид да си видиш дали се вадам
Ќе ти напакостам со тоа што ќе ти кажам дека се вадиш пошто вика после ова болдираново „а и на сите оние“ што значи дека не толку директно ме сместуваш и мене во нив, башка ги спомнуваш „тие“ а темата е за членот над мене. Ако ако Мели...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Ќе ти напакостам со тоа што ќе ти кажам дека се вадиш пошто вика после ова болдираново „а и на сите оние“ што значи дека не толку директно ме сместуваш и мене во нив, башка ги спомнуваш „тие“ а темата е за членот над мене. Ако ако Мели...
Ке ти напакостам со тоа што ке ти кажам,да да Гонзуле во право си :wub
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dr.Gonzo

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
Ке ти напакостам со тоа што ке ти кажам,да да Гонзуле во право си :wub
Е ова е веќе пакост :D Јас би ти напакостил вечерва да не ти се јави саканиот и да се изнервираш да го пцуеш да си викаш бре мамицата негова кујзнае кај е овој можда ме вара да му е**м газот стопанкин и после кога ке искулираш и кога ке заспиеш и ќе паднеш во најслатките соништа он да ти ѕвони и да те разбуди
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,418
1,153
Е ова е веќе пакост :D Јас би ти напакостил вечерва да не ти се јави саканиот и да се изнервираш да го пцуеш да си викаш бре мамицата негова кујзнае кај е овој можда ме вара да му е**м газот стопанкин и после кога ке искулираш и кога ке заспиеш и ќе паднеш во најслатките соништа он да ти ѕвони и да те разбуди
ќе ја прескокнам дури и средата :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dr.Gonzo