1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каква пакост (штета) би му направиле на членот над вас?

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од melpomena, 29 јули 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  абе за тбе убаво си нагласив дека е по редо како што си бара темата :eek :D
  би ти напакостила да те вратам во прво оделение да научиш се да читаш со ред :sreken
   
  На Lady* му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  аха аха не се вади сеа пак ќе те пикнам у подрум :giggle у прво одделение викаш епа и ја тебе ке ти напакостам у прво одделение и за домашно у тетратка сто пати да напишеш „Гонзе е екстра и многу го сакам“
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 3. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  ке ти напакостам со тоа што ке ти дадам на увид да си видиш дали се вадам
   
 4. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Ќе ти напакостам со тоа што ќе ти кажам дека се вадиш пошто вика после ова болдираново „а и на сите оние“ што значи дека не толку директно ме сместуваш и мене во нив, башка ги спомнуваш „тие“ а темата е за членот над мене. Ако ако Мели...
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Ке ти напакостам со тоа што ке ти кажам,да да Гонзуле во право си :wub
   
  На Dr.Gonzo му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Е ова е веќе пакост :biggrin Јас би ти напакостил вечерва да не ти се јави саканиот и да се изнервираш да го пцуеш да си викаш бре мамицата негова кујзнае кај е овој можда ме вара да му е**м газот стопанкин и после кога ке искулираш и кога ке заспиеш и ќе паднеш во најслатките соништа он да ти ѕвони и да те разбуди
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 7. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  ќе ја прескокнам дури и средата :zelen
   
  На Dr.Gonzo му/ѝ се допаѓа ова.
 8. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412
  Ќе и ја исечам косата, на сите женски косата им е битна, така најмногу ќе ја изнервирам :gjavol
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
 9. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  ке го победам :sreken
   
 10. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Би и` ја расипал климата за да можам да ја поправам :sram
   

Сподели: