1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каква пакост (штета) би му направиле на членот над вас?

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од melpomena, 29 јули 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Ке му ги врзам рацете да не ми ја расипе климата и да не смее да ме допре :sreken (nod)
  ке му ги одврзам само на тераса дур ми ги испружи алиштата :biggrin
   
  На slb_bobo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412
  Ако можеш (punch) :p
   
 3. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Ептен си супер што не сакаш да ми напакостиш :sreken

  Ке му напишам теорија за неговата победливост (nod)
   
 4. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,542
  Би ја соблекла облеката :gjavol
   
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  би и ја фрлила сета облека со длабоко деколте и само ролки би и дала да носи :giggle
   
  На Scars му/ѝ се допаѓа ова.
 6. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Би и` го расипал телевизорот :p И ќе и` однесам верверичка да и` шета по станот.
   
 7. i_wanna_fly

  i_wanna_fly Староседелец

  Зачленет на:
  25 јули 2012
  Мислења:
  649
  Допаѓања:
  848
  Ќе ти пикнам бубашваби в кревет :rofl
   
 8. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Ке чкрипам со заби да се нервира :D
   
 9. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Ке му га зему авто и ке му га учукам у некоју бандеру
   
 10. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Ќе му ги исечам каблите да не може интернет да има :p
   

Сподели: