1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каква пакост (штета) би му направиле на членот над вас?

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од melpomena, 29 јули 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Ајде опуштете се и бидете малку злочкасти :gjavol
  Мислам дека нема потреба од образложение,но се да оди во смисол за забава и шега.

  Еве со еден пример на замислен член над мене ке дадам образложение за играва.
  На The_Mayor би му го ставила црниот долен веш во машина за перење и би го уклучила на вриење (nod)
   
  На MATEJA му/ѝ се допаѓа ова.
 2. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  би ја изел :p :p
   
 3. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Ќе му ги исечам каблите на слушалките :gjavol
   
  На $3Я3|\||)&p&†Y му/ѝ се допаѓа ова.
 4. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Би те банирал од форумов :D
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 5. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  би ти го сокрила компјутерот на една недела :giggle
   
 6. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Би ти прекинал интернет на 6 месеци :p
   
 7. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  би ти направила дупки со ножици на сите можни чорапи :D
   
  На 84 sk_Y ^_-, parvati и melpomena им се допаѓа ова.
 8. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  би ти ги испокинал сите фустани :p
   
 9. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  aма само ако те види моето бејби ќе ти каже убаво за фустаните хааххахах
   
 10. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Би и` го ставил најгрдиот аватар за да има погрд не само од melpomena, туку од сите.:gjavol
   

Сподели: