Каква пакост (штета) би му направиле на членот над вас?

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
само канта за овуј тему, само канта!
е да парвати,после 5 страни од темата во не цел еден ден,и кога на шестата ке се појави групација која претходно ја нема,се со цел да ја смести темата таму,во тој случај и јас би го предложила истото ;)
едит...да додадам,таа иста групација,единка ако е соодветно опоменувана ем ке нема толку теми во канта ем се ке е подруго.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Dr.Gonzo ме превари тигрицата
би излегла од подрумот,оти сум многу вешта,и со мотив да ти напакостам тебе оти си над мене,нели така оди темата а и на сите оние кои сакаа да врегаат групирани мегу себе,одредени членови,да не речам сите....а кога некој ке проба да ве сузбие се осекате малку поинаку....ама не верувам дека ке се осети пакоста,оти не е со иста мера,а и неможам јас со толкава :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TIGERWOMAN31SK

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
Dr.Gonzo ме превари тигрицата
би излегла од подрумот,оти сум многу вешта,и со мотив да ти напакостам тебе оти си над мене,нели така оди темата а и на сите оние кои сакаа да врегаат групирани мегу себе,одредени членови,да не речам сите....а кога некој ке проба да ве сузбие се осекате малку поинаку....ама не верувам дека ке се осети пакоста,оти не е со иста мера,а и неможам јас со толкава :)
шо збориш у множински родови бе, ја не се групирам јас сум сам неам групи освен некоја групичка со некои форумџики тука шо се групираме у групњаци. Што си ти пакост-жена еј одма да се караш ццц абе би те затворил у подрум сеа 3 недели и тоа само туршија да јадеш :giggle