1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде можам да најдам? (општо)

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 22 февруари 2012.

 1. Falanga

  Falanga Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 април 2016
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  293
  Не сум сигурен дека продаваат, да не испадне сум ти го потрошил времето, ама на пластичарска улица близу семафорите кои се на западната страна на јужната страна од улицата има една работилница каде заваруваат пластика. Пред неколку години имав скршена од оние убавите санки кои лежеа доле на скии и со кои можеше да се врти на место каде беше пластика. Ја однесов таму, чунки лепеле пластика. Тоа што ми заврпија работа не е битно, ама во сеќавање ми остана еден спорадичен разговор меѓу мајсторот и клиентот, каде мајсторот му рече дека треба со топење на латекс да се заврши некоја си работа, дека нема проблем да има и дека ќе му заврши работа.
  Ако ти користи информацијава океј ако не, i'll be damned :D
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Lays чипс барам со години, го земав еднаш од Супер Тинекс и тоа беше. Ако видел некој нека каже, ќе му дадам едно да проба. :)
   
 3. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,736
  Допаѓања:
  767
  Има во Рептил во К.Вода ако сакаш ќе ти купам :)
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Да бе и да ми ги изедеш. :)
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,736
  Допаѓања:
  767
  Не бе какво јадење , ќе ти купам дека пекаш за таков чипс па ај викам :D;)
   
 6. i_wanna_fly

  i_wanna_fly Староседелец

  Зачленет на:
  25 јули 2012
  Мислења:
  649
  Допаѓања:
  848
  Луѓе, ако знае некој масажерка шо прави терапевтски масажи на повик одма нека ми пише у инбокс, ако може :)
   
 7. Falanga

  Falanga Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 април 2016
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  293
  Сега ме подсети и јас да си викнам. Инав една жена што доаѓа дома и ѕвонев ама го сменила бројот. Ќе го најдам денес и ќе ти пишам, потсети ме у ПП за секој случај.
   
 8. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  ^ако уште ви треба јас знам една па ако сакате ќе ви дадам број да си се договорите :)
   
 9. i_wanna_fly

  i_wanna_fly Староседелец

  Зачленет на:
  25 јули 2012
  Мислења:
  649
  Допаѓања:
  848
  Во секој случај е добродојдена сугестијата. Те молам пушти ми го бројот во ПП ако можеш. Фала ти :)
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Viktor4mkd

  Viktor4mkd Нов член

  Зачленет на:
  26 април 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво, дали знаете каде можам да најдам сложувалки и подлоги за маус за принтање ?
   

Сподели: