Испукајте се

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Абе шо се глупираш ти бе алоо! Коњу еден.Шо сакаш прави,шо ми е мене гајле за петок или сабота кај ќе сум одела или незнам шо.Ти еднаш заинтересирај се и размисли со тоа мозочето ако воопшто го имаш и одлучи.Дрвена Марио! Шо ме замараш само,бла бла бла.Имам работа бе чоече дај искулирај или ќе ти го пукнам носот :gjavol
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
И вака да се испука човек не е лошо :)
19822_534578319898455_435805262_n.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena, Gemini and slb_bobo

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,850
1,153
Бидејќи ми беше посочена темава ај да се испукам.
Мразам мешање на приватност. Да ми смеша приватност некој што знам дека не е кабожен да најде други зборови да. Ама некој што сум го сметал за интелегентен...
Срамота, колку и да докажува потоа дека не било во таков котекст намерата е јасна.
И на крај јас имам проблем со умот.
Па нека имам...
 

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Све у ку:cenzuraац !!! Очигледно не беше доволна мојата температура, мораше таа глупача да ти ја наполни глата за мене али ако.. ако си глуп не ми праи повеќе муабет ради таа мочка !!
Твој е изборот !! Јас повеќе никој не молам за ништо !! Барем нема џабе да ми летаат парите и ќе ги намалам цигарите ... тоа е правило кога не се дружам со тебе. Овој пат збогум за стално !!
Доказ дека вага и вага не се трпат !! Посебно не ако другата вага е шкорпија !! :mad
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Олкава неодговорност не очекувам од дете мало, а не па од полнолетна личност со (барем би требало) РАЗВИЕН мозок! USE IT, BITCH, USE IIIIIIT!!!!!!!!!!!!!! :mad
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Arkantos and ZmajChe

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,019
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Ебате факултетот, ебате професорката, ебате државата!
Чекам една проста глупача дојдена на работна позиција професор на факултет ПРЕКУ ВРСКИ, за да ја чекам 6 саати да полагам?! Ја чекам пред кабинет, без вода, без храна, без место за седнување, а она си ужива во кабинет на удобна столица, си пуши цигари и си пие кафица и сокче?! А јас изгладнета преизморена си дремам и се нервирам во некој си ходник во некоја си зграда и го губам цел ден?!
За на крај да ми рече, дојди ВО ПОНЕДЕЛНИК??!!! ШТО СЕ МИСЛИШ КУЧКО ГЛУПАВА ??!!! Професор си, па ај ќе си играм со туѓото време...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena and jovanKH2O

jovanKH2O

Староседелец
1 март 2012
54
82
1,018
Ебате факултетот, ебате професорката, ебате државата!
Чекам една проста глупача дојдена на работна позиција професор на факултет ПРЕКУ ВРСКИ, за да ја чекам 6 саати да полагам?! Ја чекам пред кабинет, без вода, без храна, без место за седнување, а она си ужива во кабинет на удобна столица, си пуши цигари и си пие кафица и сокче?! А јас изгладнета преизморена си дремам и се нервирам во некој си ходник во некоја си зграда и го губам цел ден?!
За на крај да ми рече, дојди ВО ПОНЕДЕЛНИК??!!! ШТО СЕ МИСЛИШ КУЧКО ГЛУПАВА ??!!! Професор си, па ај ќе си играм со туѓото време...
Што ти е крива државата? :-P
 

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Значи во денешно време тешко е да најдиш нормален газда.
Aрно велат сите седи си дома, убо ти е.
Ах да можев да се вратам сега назад на факултет, да знаев дека вакви проблеми ќе имам немаше да брзам да го завршам.:gjavol