Испукајте се

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Мене да ме поткупиш? Ти мрднат си или да? Не ти палат финтите кај мене... Оди ајде... Терај си го магаренцето...
 

Emma.T

Истакнат Член
23 декември 2012
241
352
163
Има нешто што се вика правопис на македонскиот јазик, сите треба да го прочитаме и запамтиме.
НЕ МОЖАМ ВЕЌЕ ДА ЧИТАМ ПОГРЕШНО НАПИШАНИ ЗБОРОВИ И РЕЧЕНИЦИ БЕЗ ЗАПИРКИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сфаќам дека сите грешиме понекогаш, ама барем основните работи како:
баба ми,
сФати,
не знам,
не можам, да се напишани како што треба.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: i_wanna_fly and JaMi

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Сестру селску усерену гадну да ви се испонаебу !!!
Па како увек сфе ви ке дојдете на затфарање и ке наручите пицу за дете а дете нејќе да еде и цело време ке га терате ајде сине ајде сине.. и ке блеете како сојке без да праите ич муабет, како бе сфе ви мајку јебану да ви е*у испоебану
Да умрете бе гнасе селски, да се задавите
И како бе на овј минус у касни саати пешки га шетате тој дете од три године, ке ви се разболи бе малоумни
Више да не сте ми дошле, да не бесте ви пред пола сат дома ке си беше мајгу усерену скапану смрдљиву селску..
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Сестру селску усерену гадну да ви се испонаебу !!!
Па како увек сфе ви ке дојдете на затфарање и ке наручите пицу за дете а дете нејќе да еде и цело време ке га терате ајде сине ајде сине.. и ке блеете како сојке без да праите ич муабет, како бе сфе ви мајку јебану да ви е*у испоебану
Да умрете бе гнасе селски, да се задавите
И како бе на овј минус у касни саати пешки га шетате тој дете од три године, ке ви се разболи бе малоумни
Више да не сте ми дошле, да не бесте ви пред пола сат дома ке си беше мајгу усерену скапану смрдљиву селску..
лелееееее:frantic
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Сестру селску усерену гадну да ви се испонаебу !!!
Па како увек сфе ви ке дојдете на затфарање и ке наручите пицу за дете а дете нејќе да еде и цело време ке га терате ајде сине ајде сине.. и ке блеете како сојке без да праите ич муабет, како бе сфе ви мајку јебану да ви е*у испоебану
Да умрете бе гнасе селски, да се задавите
И како бе на овј минус у касни саати пешки га шетате тој дете од три године, ке ви се разболи бе малоумни
Више да не сте ми дошле, да не бесте ви пред пола сат дома ке си беше мајгу усерену скапану смрдљиву селску..
Шо, не даја ти бакшиш пошо пуштија си ги прет затфарање? :DDD
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe and parvati

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Викаф стаааари људи, сфе сфе само кумановац да не те пцуе : )
Ееее со ова се согласувам....
Има еден виц кој дедо ми стални ми го кажува (инаку он е кумановец)
Отишол некој кумановец на натпревар по пцуење и сега го најавиле и он идејки накај сцената се сопнал на некоја штица и коа почнал маа овј да ти е*у ма оној ма мајки шајки и така пцуел пцуел едноо 20 мин и едно време се затресува и вика..Е ајде сега да почнеме :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe and parvati