Искушение за прељуба

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
Глупо е тоа што ме цитираш.Колку да се знае.
Да бе, првата девојка на 13 години ти се погоди и ти така се ти е погодено затоа што не знаеш како ќе ти биде со друга девојка ќе си живееш цел живот со таа девојка и ќе го продолжиш проклетството на една вагина.

абе секој си го гради животот како што сака јас лично сум немал долга врска и не знам како е
значи немам искуство баш од таја област.
али како мислење можам да кажам да зошто ако девојката ми е по кејф баш добра ебазовна (шо вика мајор ) оти да не останам само со неа :)
а вагината пријателе иста е кај сите жени ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ecce

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Глупо е тоа што ме цитираш.Колку да се знае.
Да бе, првата девојка на 13 години ти се погоди и ти така се ти е погодено затоа што не знаеш како ќе ти биде со друга девојка ќе си живееш цел живот со таа девојка и ќе го продолжиш проклетството на една вагина.

Море ископај дупче у земја и ќе свр*иш многу разлика голема приметуете од дупче до дупче. Што да реча жените? Сакаш женати утре да се задоволи со (Х) см и да се радува како дете на играчка секојпат кога ќе и го покажеш а? Нека си испроба и она 13 см 20см 15см 30см па и нека повтори со некој што забраела како и било.
Или подобро звучи ти да Из*беш колку сакаш и можеш а на крај онаму на 35 год да најдеш поштена цура нечепната. Ни се тегнете ни се влечете. Не сте сватливи.
 

Nicole

Староседелец
27 јуни 2012
249
226
643
Просветли ме.Како треба?
Па јас со дечкото сум во ситуација како што си објаснил, и значи после толку години тој треба да ме остави заради друга ...... ма ти се молам, фала богу немам дечко како тебе, и ги жалам сите твои бивши и идни девојки.
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
абе секој си го гради животот како што сака јас лично сум немал долга врска и не знам како е
значи немам искуство баш од таја област.
али како мислење можам да кажам да зошто ако девојката ми е по кејф баш добра ебазовна (шо вика мајор ) оти да не останам само со неа :)
а вагината пријателе иста е кај сите жени ;)

Епа се имам изгорено еднаш = ) Девојката имала буквално се’ што ќе посака.Се што сакала добивала, без размислување.
За на крај да отиде со друг.
И какви сме ние машките? Ние сме курвите? Ние сме тие што бараме на поголем к*р да седнеме?

Море ископај дупче у земја и ќе свр*иш многу разлика голема приметуете од дупче до дупче. Што да реча жените? Сакаш женати утре да се задоволи со (Х) см и да се радува како дете на играчка секојпат кога ќе и го покажеш а? Нека си испроба и она 13 см 20см 15см 30см па и нека повтори со некој што забраела како и било.
Или подобро звучи ти да Из*беш колку сакаш и можеш а на крај онаму на 35 год да најдеш поштена цура нечепната. Ни се тегнете ни се влечете. Не сте сватливи.

Истиот муабет прочитај го погоре што му пишав на легионер.
Па тоа е проблем.Жената никогаш не може да се задоволи. Бар не со таа работа, кога веќе збориме за должина.
И да бе, ќе еб*ам додека можам :D problem?
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Не добив никаков одговор.Дали треба да останам на една женска цел живот?

Ја мислев зборимо на тема прељуба. Ти немај си женска, летај како пчела од цвет на цвет што сакаш прај твое право. Ама да си ја вараш женскати која те сака и ти веруе за некоја нафурана набузена вештачки изветоперена цура за 2 броја поголема предница и задница епа не се слажем. Раскини ако не ја сакаш, ако не мислиш да бидеш со неа. Што има да ја повредуеш? Убоо би ти било тебе некоја тоа да ти прае?
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
Па јас со дечкото сум во ситуација како што си објаснил, и значи после толку години тој треба да ме остави заради друга ...... ма ти се молам, фала богу немам дечко како тебе, и ги жалам сите твои бивши и идни девојки.

Па што ако другата девојка повеќе го заслужува отколку ти?
Што ако му биде подобро со нејзе?
Од каде знаеш дека не те изварал?
Дали знаеш дека баш во долги врски се врши повеќе прељуба отколку кога се оди на кратки стази?
 

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
Епа се имам изгорено еднаш = ) Девојката имала буквално се’ што ќе посака.Се што сакала добивала, без размислување.
За на крај да отиде со друг.
И какви сме ние машките? Ние сме курвите? Ние сме тие што бараме на поголем к*р да седнеме?

Пријателче да не се навредиш али ако добро си ја е*ел по 2 до 3 пати на ден сигурно немала да оди кај друг
јака женска девојка секој ден се работи.
Ниедна девојка и жена не бега ако и е погоден стапот.
и уште еден совет ќе ти дадам за да одбереш женска за сигурно бирај со глава не со стап :pusi
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
Ја мислев зборимо на тема прељуба. Ти немај си женска, летај како пчела од цвет на цвет што сакаш прај твое право. Ама да си ја вараш женскати која те сака и ти веруе за некоја нафурана набузена вештачки изветоперена цура за 2 броја поголема предница и задница епа не се слажем. Раскини ако не ја сакаш, ако не мислиш да бидеш со неа. Што има да ја повредуеш? Убоо би ти било тебе некоја тоа да ти прае?

Ми правеле и ќе правам.Да убаво е :)
Дали ти некогаш си била во врска со некој што го сакаш, ама едноставно се повеќе и повеќе дечкото те игнорира/нервира/избегнува да решавате проблем.
Дали ти дошло некогаш да се издуваш во најмала рака или пак да посегнеш по друг дечко?
 

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
Дали знаеш дека баш во долги врски се врши повеќе прељуба отколку кога се оди на кратки стази?


нема правила како ќе ти се погоди девојката може и на кратка патека да е па да те остави (smoke)
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
Пријателче да не се навредиш али ако добро си ја е*ел по 2 до 3 пати на ден сигурно немала да оди кај друг
јака женска девојка секој ден се работи.
Ниедна девојка и жена не бега ако и е погоден стапот.
и уште еден совет ќе ти дадам за да одбереш женска за сигурно бирај со глава не со стап :pusi

Секој ден? По 2-3 пати? Браво бе машино, оди на работа од 8 до 8 и клецкај 3 пати секој ден :D

Збориме за тоа дека здосадува долга врска и дека особено ако си и прв на некоја женска, т.е си и ја земал невиноста верувај дека таа нема да остане со тебе до крај на животот.

Има една народна поговорка, ја знаеш? :)