Интересни и смешни слики

Pisces

Истакнат Член
4 јули 2016
35
40
128
На седмо небо
@Kisserboy
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Tantara and Kisserboy

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Овие слики треба да бидат во темата за политички афоризми и хумор(јас ја имам отворено таа тема, а сега немам замисли..хахахаха..пристап)

pZU8ShRpvyo.jpg
c912468376c8b1d9c038e4ad314541e8.jpg
jgWdx0bIOkE.jpg