Интересни и смешни слики

  • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Велат младост лудост а ова како би го нарекле:rofl
baka deka.jpg
13508905_254319271615541_3798219446747422230_n.jpg
 
  • Like
Reactions: Lizbeth