1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Интересни и смешни слики

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Овде поставувајте слики што ве насмеале :)

  [​IMG]
   
 2. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Just Perfect, kizzo, Bojana B. и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. Deadelina93

  Deadelina93 Полноправен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  107
  423945_363505050328404_156996334312611_1445052_208962527_n.jpg 2194332_460s.jpg 432137_240457106040484_100002285908156_539550_13999537_n.jpg razlika2.jpg
   
  На beautifull liar, bonboonka, Just Perfect и уште 4 други им се допаѓа ова.
 4. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Ludi Maks и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 5. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
  На Bibi@, Maks, Mila Kunis и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  [​IMG][​IMG]
   
  На kizzo му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  [​IMG]
   
  На lady_blue му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  [​IMG]
   
  На N|ghtmare_f и Sale им се допаѓа ова.
 9. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Овде прикачувајте смешни слики :)
   
  На Minella му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  znaci stvarno se glupi.jpg

  Haj kuce.jpg

  KINDER SURPRISE.jpg

  Polizei.jpg

  Pusnica.jpg

  So tocok u drvo.jpg

  Zabi evtino.jpg
   
  На beautifull liar, Blondie, kizzo и уште 2 други им се допаѓа ова.

Сподели: