1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Интересни веб страни

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од Selma, 1 јуни 2012.

 1. frajla

  frajla Нов член

  Зачленет на:
  11 октомври 2012
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
 2. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Верувам и од други членови ќе има линкови од веб страни, но кога веќе објавувате барем пишете збор два за сајтот да знаеме дали е интересен за нас или не, а не само вака линковите да ги кликаме и да проверуваме за без врска, а воедно и ќе бидеме заштитени од спам.
   
  На Tantara и Selma им се допаѓа ова.
 3. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  pown.it - тепање досада,жива зараза!
   
 4. dreamydreamer

  dreamydreamer Староседелец

  Зачленет на:
  11 октомври 2012
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  47
  8tracks.com-страничка посветена на музика, значи има повеќе опции, можете сами да си правите playlists или едноставно барајќи си според категории да слушате playlists на други членови.Погодна е за сите љубители на музика, што сакаат да откриваат нешто ново и поинакво:)
   
  На Tantara и Sagan им се допаѓа ова.
 5. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Bandcamp е страна за пронаоѓање на музика од сите жанрови. Исто така преку оваа страна можите да купувате и спуштате албуми. Странава најдобро работи според тагови (пр. experimental rock, metal итн), така да пребарувањето на бендови е лесно.
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  www.wishberg.com - страна каде што си ја пишуваш bucket листата. I wish to... и запишуваш една желба, можеш да ставиш и тагови и слика. Мислам дека е многу добра опција, барем подобра оттколку да куцаш на Word.

  Едит: еве подобра со истата цел - http://bucketlist.org
   
  #26 MissChievous, 25 септември 2014
  Последна промена: 25 септември 2014
 7. Јузер

  Јузер Нов член

  Зачленет на:
  20 јануари 2015
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Јас си посетувам неколку страници што мислам дека и вие ги посетувате како што се, фејсбук, форуми. Ми се појави пред неколку дена македонски портал специјализиран за угостителство кој реално мислам дека е прв кој работи ваква комплексна тема ако сакате посетете го па одлулете сами.
   
  #27 Јузер, 22 јануари 2015
  Последна промена од модератор: 22 јануари 2015
 8. Aleksandar_the

  Aleksandar_the Нов член

  Зачленет на:
  11 јуни 2014
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  На Tantara му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Rodman

  Rodman Нов член

  Зачленет на:
  19 април 2015
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  http://prevoznici.com/ sajt koji olaksava pretragu svih mogucih prevoznika. Od selidbe pa do transporta vozila.. pogledajte
   
 10. Filip Milosevski

  Filip Milosevski Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јануари 2016
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  1
  Mislim da se preko спам mogu naci sjajni povremeni poslovi. Takodje, ako ste poslodavac koji trazi radnike onda se svakako aktivirajte preko njih. Ja sam radio dok sam studirao u Beogradu i vise sam nego zadovoljan kako poslovima koje sam preko njih nalazio tako i novcem koji sam zaradio. Pozz!
   
  #30 Filip Milosevski, 25 јануари 2016
  Последна промена од модератор: 25 јануари 2016

Сподели: