1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
dreamydreamer
Зачленет на:
11 октомври 2012
Мислења:
38
Допаѓања:
47
Поени од трофеи:
1,018
Пол:
Женски

Сподели: