1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Интересни веб страни

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од Selma, 1 јуни 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Овде постирајте интересни веб страни, еве некои од мене:
  http://whosthecutest.com/ - кој е најубав?
  http://www.bored.com/destroysites/ - уништете ја страната која ве нервира
  http://omegle.com/ -допишување со непознати
  crnobelo.com (wasntme)

  Моменатлно само овие ми текнуваат, кога објавувате пишете за што е тој сајт.
  Ајт поздрав :)
   
  На BlackTulip и Kisserboy им се допаѓа ова.
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  omegle ^^ ....убај времиња беа тие ко седев на то хгаххахахаххаххах
   
  На Selma и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 3. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Јас еден период секоја вечер беше (wasntme)
   
  На Bum-Bum и Martin_MKD им се допаѓа ова.
 4. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
 5. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  www.jamendo.com (некомерцијална, бесплатна музика од свак жанр)
   
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
 7. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
 8. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Јас и на chatroulette си дремев некако понормални фаци имаше,а на омегле ретко да видиш фаца се нешто друго покажуваат :mstickle


  http://www.astrozenit.com/ciganske-karte
  http://www.flightradar24.com/
  http://mydeco.com/rooms/austin/
   
  На Kiril и Martin_MKD им се допаѓа ова.
 9. Maloto

  Maloto Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  5
  http://najevtino.mk - Споредба на цени во Македонија ;). Пред да купите ншто проверете каде е најевтино :)
   
 10. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  вториот линк е за авионите кои летаат моментално? :unsure Ако е така - ептен добро сајтче ;)
   

Сподели: