Интересни веб страни

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Овде постирајте интересни веб страни, еве некои од мене:
http://whosthecutest.com/ - кој е најубав?
http://www.bored.com/destroysites/ - уништете ја страната која ве нервира
http://omegle.com/ -допишување со непознати
crnobelo.com (wasntme)

Моменатлно само овие ми текнуваат, кога објавувате пишете за што е тој сајт.
Ајт поздрав :)
 
  • Like
Реакции: BlackTulip and Kisserboy

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
887
1,090
1,093
Скопје
  • Like
Реакции: Kiril and Martin_MKD

Maloto

Истакнат Член
19 февруари 2012
31
5
308
http://najevtino.mk - Споредба на цени во Македонија ;). Пред да купите ншто проверете каде е најевтино :)
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Јас и на chatroulette си дремев некако понормални фаци имаше,а на омегле ретко да видиш фаца се нешто друго покажуваат :mstickle


http://www.astrozenit.com/ciganske-karte
http://www.flightradar24.com/
http://mydeco.com/rooms/austin/
вториот линк е за авионите кои летаат моментално? :unsure Ако е така - ептен добро сајтче ;)