Известувања за концерти/забави

  • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,541
2,555
1,133
Исто така заборавив да напоменам дека картата најверојатно ќе биде 1000 денари.
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,541
2,555
1,133
Абе споменик на овој сеуште не му изградија?

На такви мрчатори како тебе цел живот, сигурно нема да му изградат. Нема потреба од Оф топици. Слушај ти каква музика сакаш, оди каде сакаш, трошај ги парите каде сакаш никој ништо не ти брани. Коментари од твојот тип не се потребни.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,757
1,673
На сигурно
Има опција гајле ми е...значи смеам и овде да напишам Гајле ми е!...а да не сум офф топик:wavespin....а немам ништо против за тие што сакаат да одат...на кој шо му се свига тоа нека си слуша..јас само наминав да ја испоштовам темата:*