1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Известувања за концерти/забави

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Selma, 6 март 2012.

 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Колко само НЕ! :rolleyes:
   
  На - Dee Dee - и Mila Kunis им се допаѓа ова.
 2. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Ти си вториот на кој не му е гајле, а? :D
   
  На - Dee Dee - и parvati им се допаѓа ова.
 3. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Исто така заборавив да напоменам дека картата најверојатно ќе биде 1000 денари.
   
  На - Dee Dee - и LMFAO им се допаѓа ова.
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ...и пеесе да е, НЕ ! : )
   
  На - Dee Dee -, melpomena и foREVer им се допаѓа ова.
 5. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Информацијата е за тој што планира да оди, а тебе сигурно никој со сила не те тера од дома да одиш.
   
  На - Dee Dee -, LMFAO, emzzy и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  упрао си брат : ) убао да си пројдеш
   
  На - Dee Dee - и Trajche им се допаѓа ова.
 7. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Абе споменик на овој сеуште не му изградија?
   
  На - Dee Dee - му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555

  На такви мрчатори како тебе цел живот, сигурно нема да му изградат. Нема потреба од Оф топици. Слушај ти каква музика сакаш, оди каде сакаш, трошај ги парите каде сакаш никој ништо не ти брани. Коментари од твојот тип не се потребни.
   
 9. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541

  Гајле ми е!​
   
  На - Dee Dee - и parvati им се допаѓа ова.
 10. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Има опција гајле ми е...значи смеам и овде да напишам Гајле ми е!...а да не сум офф топик:wavespin....а немам ништо против за тие што сакаат да одат...на кој шо му се свига тоа нека си слуша..јас само наминав да ја испоштовам темата:*
   
  На - Dee Dee -, foREVer, 4FUN и уште 1 член му се допаѓа ова.

Сподели: