1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Известувања за концерти/забави

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Selma, 6 март 2012.

 1. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Се придружувам со групата која има најмногу гласови. :)
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Па да ми излезе "накитена со месо" па у истиот момент да повратам..:alien
   
  На The puss in boots и Selma им се допаѓа ова.
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Па тоа оти кога била мала морале да и` врзат месо на вратот за кучињата да си играат со неа (зашто никој не си играл со нејзе) и си се навикнала така:D
   
 4. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Балкански кажано:
  Нека иде у п*** м***! Погадна е и од кравја лепешка...:confused:
   
  На 990Freak му/ѝ се допаѓа ова.
 5. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
  Ке ти ги покриам сите трошкови и ке ти дадам 100еур за да ти се најдат ... те молам само иди ! :D(happy):D
   
 6. Alex M.

  Alex M. Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  523
  Ма нема да ме убедиш :mstickle
   
  На Lady* му/ѝ се допаѓа ова.
 7. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  100 000 евра кој ќе ја убие! :p
  [​IMG]
  Еве и пушка :p
   
 8. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Не вреди да си ги валкаш рацете за таква животиња :rofl
   
  На The Tramp, LadyInPink, The puss in boots и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
  :unsure
  би те убедил да беше нешто друго ...:biggrin ама дека ни јас не ја обожавам и не би идел никогаш, па тешко ми е да те убедам ... немам идеи :banghead
   
 10. Alex M.

  Alex M. Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  523
  И за друго да беше немаше да ме убедиш :mstickle
   
  На Lady* му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: