1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Известувања за концерти/забави

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Selma, 6 март 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Дали некој знае дали има некаков концерт на 29 и 30 декември??
   
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,728
  Допаѓања:
  759
  Ретко добро место како кафе клуб во кој се прават исклучително најдобрите латино забави,Скопска Чаршија одма под Пивница :)
   
 3. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,728
  Допаѓања:
  759
  @incule Митар Мирич во Дојран 28 пред Н.Г и Марјан Коцев и Блага Переска на 29ти на Плоштад во Штип ..
   
 4. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Што ми кажуваш за пред нова година де?? Има уште 9-10 месеци до н.г.
   
 5. Goran58

  Goran58 Полноправен Член

  Зачленет на:
  30 март 2019
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  2
  Ај тие што биле вчера на Hooverphonic да известат како си поминале :)
   
 6. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,724
  Допаѓања:
  882
  Планира некој да оди на Loreena McKennitt на концерт во Солун на 26ти јуни? :)
  Сигурно нема да е како во Alhambra, но сигурно ќе е одлично...
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: