Известувања за концерти/забави

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
30
Дали некој знае дали има некаков концерт на 29 и 30 декември??
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Ретко добро место како кафе клуб во кој се прават исклучително најдобрите латино забави,Скопска Чаршија одма под Пивница :)
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
@incule Митар Мирич во Дојран 28 пред Н.Г и Марјан Коцев и Блага Переска на 29ти на Плоштад во Штип ..
 

Goran58

Истакнат Член
30 март 2019
8
2
113
43
Ај тие што биле вчера на Hooverphonic да известат како си поминале :)