Иван Исцелител - Светско Чудо

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Симни се `Ристе, прибери си ја вересијата...време е.
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
абе човекот нашол начин за егсистенција.
што е нервоза?цитирам..-нервоза е кога некој се нервира.
што е тага?цитирам..-тага е кога некој тагува.
итн........... :rofl :D
 

vistina 7

Нов член
20 октомври 2014
3
0
1
Господ да ни помогне за се.Овој најголем лажго измамник изрод глуп лудак идиот ненормален Иван Несторовски од Куманово самонаречен исцелител неговите родители требале да го убијат штом се родил,го лаже навредува и краде народот на најподмолен начин.Овој глупак е полн со гревови и треба долго да се кае пред Господ и пред сите луѓе што ги излажал.Да исчезнат вакви луѓе.