1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Иван Исцелител - Светско Чудо

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од existence, 9 мај 2013.

 1. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  ај да си ќутам :x
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Masko

  Masko Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2013
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  33
 3. red dragon

  red dragon Староседелец

  Зачленет на:
  27 март 2013
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  129
 4. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Симни се `Ристе, прибери си ја вересијата...време е.
   
 5. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  [​IMG]
   
  На TheQueen му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Многу важно во вашиот живот!
  Кој нема среча, сега е моментот да биде сречен!
  [​IMG]
   
  На Хептаграм XI и Outrider им се допаѓа ова.
 7. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448
  абе човекот нашол начин за егсистенција.
  што е нервоза?цитирам..-нервоза е кога некој се нервира.
  што е тага?цитирам..-тага е кога некој тагува.
  итн........... :rofl :D
   
 8. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Благословен е оној што ја споделува сликава за srecen den............
  10666074_910811428947913_1884402579370251901_n.jpg
  Ај вуд лајк то ачив мај прејр нау. Ворлд пис.
  Амин(ес).
   
  На 84 sk_Y ^_-, $3Я3|\||)&p&†Y и Outrider им се допаѓа ова.
 9. vistina 7

  vistina 7 Нов член

  Зачленет на:
  20 октомври 2014
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Господ да ни помогне за се.Овој најголем лажго измамник изрод глуп лудак идиот ненормален Иван Несторовски од Куманово самонаречен исцелител неговите родители требале да го убијат штом се родил,го лаже навредува и краде народот на најподмолен начин.Овој глупак е полн со гревови и треба долго да се кае пред Господ и пред сите луѓе што ги излажал.Да исчезнат вакви луѓе.
   
 10. vistina 7

  vistina 7 Нов член

  Зачленет на:
  20 октомври 2014
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0

Сподели: