1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Зошто е подобро да си женско?

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од важна, 24 февруари 2012.

 1. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Море темата е обратна, обратен еден :giggle Аргументи се барет зошто е подобро да си женско а не машко :rolleyes:
   
 2. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Е тоа тоа... :gjavol
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Темава ќе ја копирам во "денес ме насмеа" :rofl Баш сте слатки вака кога се препиркате машки со женски :mstickle
   
  На parvati и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 4. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  На пример - Зошто машките немаат цицки.
  Ако би имале цел ден ќе си играат со нив.:zelen
   
  На Hkakashi, Trouble и WomanInRed им се допаѓа ова.
 5. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Секое мушко го посакува тоа :rofl ама не е така, не си женско, да беше немаше да си играш жими тебе :p
   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 6. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  бити ти женско ја мушко......и тој е тој : )
   
 7. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Море како би си играл. Иначе зш петелон немат раце?
   
 8. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  E zsh? :eek :)
   
 9. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Зш кокошкана немат цицки:zelen
   
  На Индискo оревче и Trouble им се допаѓа ова.
 10. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Hahahahaahahahaah jakooo :) ich ne mi tekna beee, smotana :D
   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: