Зошто е подобро да си женско?

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Значи тука е темата каде се собираат феминистички настроените дејовки од форумот.:zelen
Без да набројувам само ќе ги кажам двете причини, зошто е добро да си машко.
-не го гледаме календарот, и не го пресметуваме времето во менстуации пр. (уште 2 менструации и доаѓа летото).
-поштедени сме да не седнеме на столот за пораѓај.
Ова не е исмејување, само болна вистина за која не ви завидуваме ние машките.
Море темата е обратна, обратен еден :giggle Аргументи се барет зошто е подобро да си женско а не машко :rolleyes:
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Темава ќе ја копирам во "денес ме насмеа" :rofl Баш сте слатки вака кога се препиркате машки со женски :mstickle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and Hip.Hop_MKD

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Море темата е обратна, обратен еден :giggle Аргументи се барет зошто е подобро да си женско а не машко :rolleyes:
На пример - Зошто машките немаат цицки.
Ако би имале цел ден ќе си играат со нив.:zelen
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
На пример - Зошто машките немаат цицки.
Ако би имале цел ден ќе си играат со нив.:zelen
Секое мушко го посакува тоа :rofl ама не е така, не си женско, да беше немаше да си играш жими тебе :p
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor