Златна Бубамара на Популарноста

Aristokrat

Староседелец
27 февруари 2012
2,655
3,335
1,153
Зашто не знам дали само на мене ми остави таков впечаток ама овој Сашко Коцев као без ќеф некако ги кажуваше скечовите(worried)
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,279
3,528
443
Скопје
Зашто не знам дали само на мене ми остави таков впечаток ама овој Сашко Коцев као без ќеф некако ги кажуваше скечовите(worried)
Ејј зашто така за Саше:biggrin супер беше,мене ми беше интересен,ептен се внесуваше со улогите...ендемски вид:giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 4FUN

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
28
Ко ќе водат Златна Бубамара Тони Михајловски и Џемо Биљбиљ тогаш ќе гледам пак :)
 

Ditto+Maker

Истакнат Член
8 декември 2014
351
254
373
Bookworld
Годинешнава Бубамара со душа ја чекам. Иако ќе ја гледам на ТВ, не се обесхрабрувам. Ако некој оди во живо да гледа, убаво нека си помине:).
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,752
2,368
1,123
www.crnobelo.com
Годинешнава Бубамара со душа ја чекам. Иако ќе ја гледам на ТВ, не се обесхрабрувам. Ако некој оди во живо да гледа, убаво нека си помине:).
Одам јас утре, ќе ви пишам впечатоци :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ditto+Maker

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,758
2,578
1,683
Han Wavel
Лани беше интересно, се насмеав убаво. Оваа година очекувам да е посмешно и затоа можно е да се разочарам. А за претходните години немам што да кажам, лани прв пат гледав.