1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Златна Бубамара на Популарноста

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од efederer, 24 февруари 2012.

 1. efederer

  efederer Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  2 октомври 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  256
  На Scars31, The_melnicanecot, Hexasto и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Честитки за Сашко Коцев и девојка му.. :D
   
  На smeker, Avona Vi, The Tramp и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  значи зато тој толку вежбаше.. за да има сила да ја запроси женскаму... е ај нека му е со среќа до в година и со деца.. е шо т и се овие кумановците...:)
   
  На The_melnicanecot, Hexasto и parvati им се допаѓа ова.
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  : ) у цело скопје сфе ми ви ги водимо бубамаре : P heheheh за пет шес године ранко ми обеќа дека ја ке гу воду лол
  а иначе сс цацита сам глумија како мал у драмску : )
   
  На Anakin и Mila Kunis им се допаѓа ова.
 5. Sugar

  Sugar Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  1,110

  не го отвара а ? :unsure
   
  На Lollypop му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Омилена манифестација во Македонија ми е и мислам дека на Балканов нема нешто боље :)
   
 7. Jericho

  Jericho Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  355
  Допаѓања:
  465
  а прееска го видов сашко коцев со девојка му, најверојатно идеа накај универзална тогаш... а тоа запросување во јавност некако многу лејм ствар ми е.
   
 8. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  Една од најдобрите манифестации во Македонија,а можеби и единствена! Со душа чекам да да се одржува,иако не сум имала можност да одам во универзална,сепак ја следам на телевизија. Сашко Коцев е е цар :igra А воедно и честитки за него и неговата девојка:wub
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Ај ќе ве молам да ни кажете кога има реприза на TV сакам да гледам? :D
   
 10. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Утревечер во 21:30 на Канал 5. Нема да е реприза, туку ќе е премиерно. Затоа што немаше пренос од синоќа во живо тоа што беше.
   
  На The Tramp, Sugar, Scars31 и уште 1 член му се допаѓа ова.

Сподели: