Златна Бубамара на Популарноста

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
значи зато тој толку вежбаше.. за да има сила да ја запроси женскаму... е ај нека му е со среќа до в година и со деца.. е шо т и се овие кумановците...:)
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
: ) у цело скопје сфе ми ви ги водимо бубамаре : P heheheh за пет шес године ранко ми обеќа дека ја ке гу воду лол
а иначе сс цацита сам глумија како мал у драмску : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Anakin and Mila Kunis

Jericho

Староседелец
19 февруари 2012
355
465
1,063
а прееска го видов сашко коцев со девојка му, најверојатно идеа накај универзална тогаш... а тоа запросување во јавност некако многу лејм ствар ми е.
 

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,227
3,542
1,143
Една од најдобрите манифестации во Македонија,а можеби и единствена! Со душа чекам да да се одржува,иако не сум имала можност да одам во универзална,сепак ја следам на телевизија. Сашко Коцев е е цар :igra А воедно и честитки за него и неговата девојка:wub
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,932
743
Ај ќе ве молам да ни кажете кога има реприза на TV сакам да гледам? :D