Златна Бубамара на Популарноста

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,998
9,631
1,683
Normandy
i sto ke dojde toa, mozele i obicni smrtnici da prisustvuvaat?

Sent from my Tab2A7-10F using Tapatalk
Мене искрено 100 пати подобро ми е ваквиве шоуа да ги гледам дома лабаво уз пиво и пуканки него ли во некоја сала четири саата ноги да ми трнат и да ме дрма клаустрофобија.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
Мене искрено 100 пати подобро ми е ваквиве шоуа да ги гледам дома лабаво уз пиво и пуканки него ли во некоја сала четири саата ноги да ми трнат и да ме дрма клаустрофобија.
pa i taka e podobro samo me zacudi toa sto pocnale i drugi lugje da vikaat osven poznative.
(se izvinuvam za latinicava nemam kirilica)