1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Златна Бубамара на Популарноста

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од efederer, 24 февруари 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Стварно 6 саати траеше? Така слушнав, дека толку траела. :)
   
 2. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Така најавија, ама не.
  Околу 20.15 почна, нешто пред 12 заврши.
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Полошо од лани, и тоа многу полошо. Единствено на почетокот се насмеав малку и кога им даваа награда на к-15, уствари и тоа за преслушкувањето беше добро ама ништо посебно. Лани ехее каде каде беше подобро. Слабо, да не кажам разочарувачки. 4 и пол саати не знам како издржале луѓето да седат.
   
 4. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  Како манифестација за доделување на награди- ок беше.
  Ама за шоу кое сите го очекуваат- не.
  Лани, а особено во 2012 и 2011 на секој збор се смеевме, стомаците не болеа. Сега само по некоја блага насмевка.
  Вчера кого и да го прашав дали ќе гледа Бубамара, сите одговараа дека не се стрпливи и дека едцај чекаат да почне.
  И, на крајот- ништо.:place
   
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Еве само што го догледав целото шоу за саат ипол. Одвај еднаш се насмеав. И не дека не очекував вакво нешто само се убедував дека можеби и грешам, ама јок. Сашко се надмина пред неколку години кога пееше Фигаро, после тоа следеа големи падови. А овие двајцата, filthy peasants, ништо повеќе.
  Влатко Стефановски (како стандарден добитник) не го бива веќе. Едноставно нема веќе став за тоа што го прави, а па кога слушнав за што добива награди т.е. со какви песни :facepalm2

  Не знам зошто ама последно време имам впечаток како бубамарава да стана нешто као фенси забава на 10-тина фамилии кои излегуваат и раскажуваат „интересни“ причи.


  Што поточно искина бубамара годинава?
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Јас ги гледам во живо изминативе 5-6 бубамари, и ова ми беше единствена да не помислам „ајде уште колку награди има, да си одиме“.
  И искрено двајцана пред Сашко ми беа поинтересни.
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Златна бубамара на ретардираноста. Предлог за ново име на манифестацијава.
  Тотално промашување и глупости, јас за ова нема шанси да платам карта, треба мене да ми платат за да ги гледам.
   
 8. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  А картите не беа само за елитата?
   
 9. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Имаше дел и на онлајн продажба
   
 10. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  i sto ke dojde toa, mozele i obicni smrtnici da prisustvuvaat?
   
  #40 escape, 24 февруари 2016
  Последна промена: 24 февруари 2016

Сподели: