За што секогаш наоѓате време?

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
455
650
1,093
Unknown
За фудбал и кошарка, за женска ми, за филмчиња и серии, за играње НБА со другарите, за излегување надвор.
 

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,132
2,396
1,133
Yellow submarine
Да јадам.
Да спијам.
Да дишам.

И тоа нема сакам, нејќам :giggle
Се друго е креирано од моменталните потреби, желби, чувства.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Sugar

red_rose

Нов член
14 февруари 2012
12
8
3
секогаш наоѓам време за да прочитам некоја добра книга,за да излезам со приајтелите :sreken