За што секогаш наоѓате време?

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,018
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Секогаш (секој ден) наоѓам време за играње видео игри online. Секогаш (секој ден) наоѓам време да си ги изгледам најновите епизоди на сериите кои ги пратам. Секогаш (секојден) наоѓам време да разгледам што има ново на 9gag. А за музиката... не е важно дали имам време или не, не поминува ден без да ислушам некој албум. Не се сеќавам кога последен пат сум одела по улица без слушалките во уши. :D
 

Emily023

Активен Член
15 февруари 2012
245
113
43
28
Hawaii,USA
Секогаш (секој ден) наоѓам време за играње видео игри online. Секогаш (секој ден) наоѓам време да си ги изгледам најновите епизоди на сериите кои ги пратам. Секогаш (секојден) наоѓам време да разгледам што има ново на 9gag. А за музиката... не е важно дали имам време или не, не поминува ден без да ислушам некој албум. Не се сеќавам кога последен пат сум одела по улица без слушалките во уши. :D

леле скроз исто...и кај мене е така секој ден хахаха мило ми е шо не сум единствена :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: DarkPassenger

Lorejn

Полноправен Член
15 февруари 2012
68
82
18
За да проверам што има ново на интернет(фејсбук/форуми). Ама баш секогаш. Што и да треба да направам, за ова се има време.
Друго...
за излегување/кафе со другарките. :)
И за Gossip Girl и некое друго добро филмче.
 

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
876
1,104
393
30
Струмица
За шетање, за да помагам на тој што сум му потребна, во било кое време... само за учење некако никогаш да не најдам време, слаба сум тогаш со времето, се имам некои поважни работи ;)
 

littleblackdress

Полноправен Член
22 февруари 2012
96
74
18
за да се одморам.. :DD и оние другите клише работи шо ги прочитав..
а би сакала секогаш да наоѓам време за вежабање.. ама ај да не бегам од темата :)