1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Државна матура

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Marrie, 13 февруари 2012.

 1. Ana.Naumovska

  Ana.Naumovska Полноправен Член

  Зачленет на:
  7 јуни 2012
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  12
  Точно, самите си сме криви
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Primrose

  Primrose Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  680
  Допаѓања:
  1,288
  Бев. :)
  Сега од септември ќе бидам бруцош.
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Primrose

  Primrose Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  680
  Допаѓања:
  1,288
  Исто и тебе, каде и да се запишеш со среќа.
  И мило ми е што си положила. :)
  Другарка ми преполагаше во август и пак падна. :|
   
 4. Ana.Naumovska

  Ana.Naumovska Полноправен Член

  Зачленет на:
  7 јуни 2012
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  12
  Фала :)
  По шо полагаше другаркати?
   
 5. Primrose

  Primrose Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  680
  Допаѓања:
  1,288
  Англиски.
   
 6. Ana.Naumovska

  Ana.Naumovska Полноправен Член

  Зачленет на:
  7 јуни 2012
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  12
  И сега, нема некој начин да полага завршен испит, оти инаку ќе треба другата година да полага.
   
 7. Primrose

  Primrose Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  680
  Допаѓања:
  1,288
  Ќе земи диплома за училишна ваљда. Пошто македонски со тројка го зеде. И двата интерни добри и беа. Ако сака државна ќе мора да чека догодина.
   
 8. Ana.Naumovska

  Ana.Naumovska Полноправен Член

  Зачленет на:
  7 јуни 2012
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  12
  Да
   
 9. Mardy Bum

  Mardy Bum Староседелец

  Зачленет на:
  25 април 2012
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  180
  Епа сонце вие самите сте си се поттурнале..па кој те тераше да паѓаш на матура? :|
  Разгледај ги листите на факултетите, онаму каде што не е пополнета државна квота секако ќе влезеш.. Што сакаш да се запишеш?
   
 10. Ana.Naumovska

  Ana.Naumovska Полноправен Член

  Зачленет на:
  7 јуни 2012
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  12
  Во право си.
  Една недела пред уписите јас не знам шо да се запишам
   

Сподели: