Државна матура

Ana.Naumovska

Полноправен Член
7 јуни 2012
70
12
8
30
Да положив со 3 , ти?
А, шо мислиш да пишиме како беше (the most stupid class in my live) или да остајме?
И јас положив ама со 2ка...И поубо не коментирај ништо оти сепак овде се е јавно...А да те прашам колку перцентили имаше и кај мислиш на факултет?
 

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
И јас положив ама со 2ка...И поубо не коментирај ништо оти сепак овде се е јавно...А да те прашам колку перцентили имаше и кај мислиш на факултет?
aaa така ли Наумовска сеа те фатив. The most stupid class in my live. Да не мислиш Life, али шо ке мислиш ти со двојка положи а 4 години препишуваше од мене на тестови бе школска моја :nah
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TIGERWOMAN31SK

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Јас паднав по стручните предмети, сега шо прајме, чаре?
А голема желба имам да се запишам на медицина...како медицински брат, или од пофункционалните струки, медицински братучед, медицински зет за сестра, медицински девер, медицински кум или во најмала рака медицински старосфат.
 

Ana.Naumovska

Полноправен Член
7 јуни 2012
70
12
8
30
aaa така ли Наумовска сеа те фатив. The most stupid class in my live. Да не мислиш Life, али шо ке мислиш ти со двојка положи а 4 години препишуваше од мене на тестови бе школска моја :nah
Како прво фразата ''The most stupid class in my live'' не е од мене напишана а како второ случајно да не се препозна, од ова шо го напиша ништо не е точно :nah
 

Ana.Naumovska

Полноправен Член
7 јуни 2012
70
12
8
30
Јас паднав по стручните предмети, сега шо прајме, чаре?
А голема желба имам да се запишам на медицина...како медицински брат, или од пофункционалните струки, медицински братучед, медицински зет за сестра, медицински девер, медицински кум или во најмала рака медицински старосфат.
Кој паѓа бе на стручните предмети. И тие шо поминвале со 2ки одвај на стручните вадат 5ки ;)
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Кој паѓа бе на стручните предмети. И тие шо поминвале со 2ки одвај на стручните вадат 5ки ;)
Кој ма не паѓат...еве јас паднав, ама не дека не знам, дек ме мразат професорите.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi and Dr.Gonzo

Ana.Naumovska

Полноправен Член
7 јуни 2012
70
12
8
30
Кој ма не паѓат...еве јас паднав, ама не дека не знам, дек ме мразат професорите.
Е ако си имал одговорено ќе си положел.Не можи дека те мразат проф да те паднат.И да ти кажам кај нас тестојте не ги прегледваја проф туку некој чупиња шо ги сакат тие :)
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Е ако си имал одговорено ќе си положел.Не можи дека те мразат проф да те паднат.И да ти кажам кај нас тестојте не ги прегледваја проф туку некој чупиња шо ги сакат тие :)
наместена работа е 100%... јас напишав минимум за 3ка, ги одговорив скоро сите прашања, не дека сите беа најточни ама сигурен сум дека за 3ка имав одговорено. И кај нас ги прегледвеа овие бубалициве шо им се лижат на професорите.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Ana.Naumovska

Полноправен Член
7 јуни 2012
70
12
8
30
наместена работа е 100%... јас напишав минимум за 3ка, ги одговорив скоро сите прашања, не дека сите беа најточни ама сигурен сум дека за 3ка имав одговорено. И кај нас ги прегледвеа овие бубалициве шо им се лижат на професорите.
А оти не побара увид во тестот, кај нас тие шо мислеа дека имаја напишано за повисока оцена му дозволија увид.
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
А оти не побара увид во тестот, кај нас тие шо мислеа дека имаја напишано за повисока оцена му дозволија увид.
Абе шо ќе одам на увид ко знам дека ме мразат професорите.... можат само од паднат да ме напрает 2 пати паднат. Абе немаат милост една 2ка не сакаат да ми пишат... јас им реков: чичко тетке жити молим те...ама џабе ништо ми рекоа, повеќе среќа следниот пат, како шо пишува на тие гребките шо лажат дека коли се паѓало- срамотилаци.
Ти изгледа со протекци 2ката ја доби, или учеше силно за пред матурската?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: street_chic