Добредојде на нови членови

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
Добро ве најдов.
Се надевам на добро поминато време овде на форумов, како и ширење на нови виртуелни познанства.
Моето име не е ни толку битно, ко за почеток :) 21 година, студент.Прилично нормална особа, мрзлив малку повеќе, дружељубив, искрен.
Обожавам брзо возење со автомобил, гласна квалитетна музика и отприлика тоа е тоа.Се надевам дека понатака поубаво ќе се запознаеме
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TIGERWOMAN31SK and Glorry

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Епа ај здраво на сите и знајни и незнајни ( повеќе се од овие вториве), а може и тоа да се промени.. :D
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
Поздрав непознати другарчиња од танзанија кина Непал и од Македонија
Јас сум Рубин од Битола имам 18 години, учам во СОТУ Ѓорѓи Наумов 4 година, слушам реге најмногу, го поштовам боб Марли најмногу инаку ги слушам и Дубиоза и Сарс. Сакам да чкртам по тетратки, ке клам понатаму некое мое дело.. и ајс не сум алкохоличар јас сум боемче,, обожавам вино преку зима и пиво преку лето, друго од алкохол не сакам и ретко пијам... и не преодавам ништо само се фалам...:):):)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TIGERWOMAN31SK and Glorry

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Здраво на сите, јас сум Сара. Имам 15години, 1година средно училиште. Во слободно време пишувам блог, снимам видеа how to make your nails, читам книги, учам да свирам гитара и да не не заборавам шетам и се дружам. Можеби некој ќе ме познае од друг форум, се надевам ќе стекнам нови пријателства и најважно да се дружиме.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi, Proton and UnFleur

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
Здраво на сите, јас сум Сара. Имам 15години, 1година средно училиште. Во слободно време пишувам блог, снимам видеа how to make your nails, читам книги, учам да свирам гитара и да не не заборавам шетам и се дружам. Можеби некој ќе ме познае од друг форум, се надевам ќе стекнам нови пријателства и најважно да се дружиме.
значи имам колешка блогер тука. ај пушти линк од блогот твој тука или по порака ,, да видам можи имаме муабето за нешто ...
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
значи имам колешка блогер тука. ај пушти линк од блогот твој тука или по порака ,, да видам можи имаме муабето за нешто ...
Тазе е блогот http://thesarahsnails.blogspot.com/ имам и многу нови идеи но немам време. Планирам да вклучам и некој рецепти и направи сам.