Деца-таленти

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Особено ми се интересни на почетокот кога објаснуваат дека биле во врска кога девојката имала 9 години а момчето 8,па како тоа она му раскинувала а утредента викала еве го дечко ми хахаха:giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Сара.13 and BlackTulip

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,848
1,153
На 6 годишна возраст знае повеќе за хемиските елементи(а веројатно и за многу други работи), од јас што имам научено за скоро 32...
Кога гледам вакви деца, од една страна среќен сум, задоволен што некаде има таков гениј, а од друга страна се срамам што никогаш не сум се залагал да ги научам овие природни предмети.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape and Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,132
5,665
1,683
Disco
Јако дете :) Од друга страна и троа језиво делува... (worried)