1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Деца-таленти

Дискусија во форумот 'Деца' започната од melpomena, 14 април 2012.

 1. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Особено ми се интересни на почетокот кога објаснуваат дека биле во врска кога девојката имала 9 години а момчето 8,па како тоа она му раскинувала а утредента викала еве го дечко ми хахаха:giggle
   
  На Сара.13 и BlackTulip им се допаѓа ова.
 2. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
   
  На TheQueen и Сара.13 им се допаѓа ова.
 3. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  :sreken

   
  На *V****** му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
 6. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
 7. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Еве наше талентирано дете
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846

  На 6 годишна возраст знае повеќе за хемиските елементи(а веројатно и за многу други работи), од јас што имам научено за скоро 32...
  Кога гледам вакви деца, од една страна среќен сум, задоволен што некаде има таков гениј, а од друга страна се срамам што никогаш не сум се залагал да ги научам овие природни предмети.
   
  На escape и Outrider им се допаѓа ова.
 9. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Јако дете :) Од друга страна и троа језиво делува... (worried)
   
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Јован Дукмеџиев неполни 7 год.
   

Сподели: